Przyjemność zakupów, czy jednak wyzyskiwanie się klientem

www.orangesite.pl do przedszkola szafy przedszkolne szafki przedszkolne

Obecnie konsumpcja znacznie przerasta produkcyjne społeczeństwo, kiedyś liczyła się siła rąk ludzkich i ciężka praca robotników, aby władze mogli liczyć na zyski. Współcześnie nadal właściciele, biznesmeni, prezesi dużych centrum handlowych powiększają swoje konto, a zamiast pracowników w sklepie, widzimy konsumentów, którzy w pewnym stopniu nadal są przez nich wyzyskiwani.

Owszem cieszymy się z dostępności innowacyjnych rozwiązań, o ile możliwość dotknięcia każdego produktu w sklepie, jest znacznie wygodniejsza niż proszenie pani za ladą o jego pokazanie, to jednak inne przykłady nie dońca pasują wszystkim.

Natomiast z drugiej strony coraz częściej jesteśmy skazani na to, że nadal płacimy za zakupy, ale jeszcze musimy je zapakować, ale także przygotować. Do naszej dyspozycji mamy coraz więcej samoobsługowych stanowisk, zatem sami przygotowujemy kawę na stacji benzynowej, kasujemy zakupy w automatycznej kasie. Zapewne za kilka lat tak właśnie będzie wyglądał świat konsumenta, płać i zrób wszystko sam.